İstanbul Geneli Hizmet 444 5 316 Sabah: 08:00 - 22:00
Eca Kombi Servisi

Şişli Eca Servisi

Şişli eca servisi yaz mevsimi boyunca çalışmayan kombilerin kışa hazır olması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Şişli ECA Servisi gibi teknik olarak bu hizmeti sunan firmalar, kış mevsiminden önce kombinize bakım yaptırabileceğiniz doğru adrestir.  Kombi bakımında en önemli husus profesyonelliktir. Eğer gelişigüzel kombi bakım yaptırırsanız kombinizin hasar görmesine daha büyük arızaların meydana gelmesine sebep olabilirsiniz.

Kombi Bakımı Kimler Tarafından Yapılır?

Kombi bakımı Şişli eca Servisi gibi profesyonel firmalar tarafından yapılır. Teknik bir ekiple kombi bakım hizmeti sunan Şişli eca Servisi cihazınızın temizliğini ve iç aksamında bulunan parçaları kontrol ederek hasarlı, yıpranmış, arızaya yol açabilecek parçaları tespit eder ve bu parçaları yenisi ile değiştirir. Cihazın elektrik aksamı, ısı iletim parçaları, filtre, brülör vb. parçaları uzman bir ekip tarafından gözden geçirilerek kombinizin kışa hazır girmesi sağlanır.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombinizin bakımını yaptırmanız her şeyden önce sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği açısından önemlidir. Zira bütün bir yaz boyunca çalışmayan kombinizde kaçak ve sızdırma gibi problemler olup olmadığını ancak periyodik bakım ile tespit edebilirsiniz. Kirlenen tesisat suyu, kombinin içinde biriken toz ve kir, kir biriken filtreler kombinizin daha fazla doğalgaz tüketmesine neden olur. Kombi bakımı yaptırarak daha az doğalgaz faturası ödeyebilirsiniz. Hasar görmüş ve değiştirilmediği takdirde daha büyük arızalara neden olacak parçalar da kombi bakımı ile tespit edilerek yenilenir. Şişli eca kombi servisi böylece kombi arızaları nedeniyle meydana gelebilecek sürpriz masraflardan kurtulmuş olursunuz.