İstanbul Geneli Hizmet 444 5 316 Sabah: 08:00 - 22:00

Eca Proteus Kombi

Eca proteus kombi servisi olarak hızlı ve güvenilir şekilde sizlere güven vermekten gurur duymaktadır. Eca servisi arıza tamir konusunda üstün başarılar kazanmış olan firmamız sizlere kaliteli hizmetlerden sizleri esirgememektedir. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak eca proteus kombi olarak sizlerin her daim yanınızdayız.

Eca proteus arıza kodu

Eca proteus arıza kodları led ışıkların her bir anlam taşıdıklarını sizlere paylaşmak isteriz. Her arıza aynı arıza olmayıp içerisinde değişken parçaların her koşulda devre dışı bırakmaktadır. Bu tarz arızaları dikkate almanızı bilmeniz isteriz. Eca proteus kombi servisi olarak oluşan arızaları bizlerle paylaşabilirsiniz. Eca kombi servisi linki tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Eca Proteus model kombin izde bulunan dört ışık aynı anda yanıyorsa ana kart arızası demektir. Kombinizi resetlersiniz arıza devam ederse yapılacak şey çağırmanız olacak.

Proteus kombi de L3 hızlı yanıp sönüyor L4 ise sabit yanıyorsa eğer kombinizi resetleyin arıza tekrarlarsa kombi tamircisi çağırın.

Kombi de sadece L4 yanıyorsa yani soldan ikinci ışık kombiniz de gaz problemi var demektir. Sırasıyla sayaç vanasını ve kombi vanasını konrol ediniz. Kombiyi resetleyin arıza tekrar ederse muhtemelen kombi gaz valfi arızalı olabilir servisle iltişime geçin.

Eca proteus kombide L4 sabit yanıyo. L6 ise hızlı yanıp sönüyor bu durumda kullanım suyu sensör arızası var demektir servis çağırmalısınız.

L4 sabit yanıyor L7 hızlı yanıp sönüyor muhtemelen hava akış sensörü ,fan arızası, yana kombi anakart arızası resetleyin. Aynı arıza devam ederse servis çağırın.

proteus kombide L4 hızlı yanıp sönerse kombi aşırı ısınmadan dolayı kilitlenmiş demektir resetleyin. Arıza devam ederse pompa sorunu yada peteklerin kirlenmiş olması veya kombi üç yollu vana grubunda takılma olabilir servise müracaat ediniz.

L4 sabit yanıyor L6 ve L7 hızlı yanıp sönerse kombi su başıncını kontrol edin muhtemelet kombideki su bitmiş olabilir. Su basıncını 1,5 bar seviyesine dolunca arıza kendiliğinde geçer.